Godziny otwarcia

Pon. - Pt. 08:00 - 16:00

Łagiewniki

883 980 988
ul. Przemysłowa 1

Dzierżoniów

604 501 598
ul. Świdnicka 8

Strzelin

512 850 919
ul. Wolności 2

Ziębice

606 326 900
Rynek 15

Ząbkowice Śląskie

512 850 918
Batalionów Chłopskich 1

O nas

Witamy w TWOJE CIEPŁO

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Nasza przygoda z biznesem rozpoczęła się wiele lat temu. Doświadczenie zdobyte w sprzedaży oraz obsłudze klienta procentuje przy prowadzeniu firmy Twoje Ciepło. Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za solidność, bezproblemową gwarancję oraz sprawną realizację. Marka Twoje Ciepło w całym regionie cieszy się dużym szacunkiem, na co pracowaliśmy latami. 

Terminowość

Zawsze ustalamy realne terminy - właśnie po to, aby klient nie czuł się zawiedziony i aby mógł spokojnie zorganizować czas na montaż.

Wsparcie klienta

Pozostajemy z klientem w stałym kontakcie, aby czuł się "zaopiekowany" i co najważniejsze - odbieramy telefony.

Wygodne formy płatności

Przyjmujemy zarówno płatności gotówkowe, jak i przelewy. Na życzenie klienta wystawiamy faktury.

Bezproblemowa gwarancja

Producenci są tak pewni jakości swoich produktów, że na każdy z nich oferują rozszerzoną gwarancję.

Indywidualne dopasowanie

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie. Wykorzystując ekspercką wiedzę na temat produktów, dobieramy najlepsze propozycje i przedstawiamy klientowi.

Najwyższa jakość produktów

Sprzedawane przez nas produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz przystosowane są na długoletnie użytkowanie.

Masz pytanie?

Chętnie pomożemy.

GRATIS

- Załadunek,
- transport,
- rozładunek,
- złomowanie starego kotła.

Twoje Ciepło

Opinia naszych klientów jest najlepszą reklamą naszej firmy.

Testimonials

CO MÓWIĄ KLIENCI

Wydatek na kocioł grzewczy nie należy do najniższych, dlatego poświęciłem sporo czasu na poszukiwania odpowiedniego pieca. W moich poszukiwaniach znaczącą rolę odegrał pan Piotr z firmy Twoje Ciepło, który poświęcił mi dużo czasu i wraz ze mną rozważył różne możliwości. Wiedziałem, że moje pieniądze nie będą wyrzucone w błoto. Polecam tę firmę z takim samym entuzjazmem z jakim polecali mi ją znajomi.

  Tomasz Walczak

  Klient

  Koszty ogrzewania miały dla mnie priorytetowe znaczenie, dlatego poprosiłam kilka firm o oszacowanie potencjalnych kosztów wraz z ofertą kotłów. Firma Twoje Ciepło przekonała mnie swoją błyskawiczną i rzetelną odpowiedzią mailową. Zadzwoniłam na podany numer i po krótkiej rozmowie już wiedziałam, gdzie dokonam zakupu. Aha, drugi raz zrobiłabym to samo.

   Ewa Sołowiej

   Klient

   Przyznam, że jeśli chodzi o kotły grzewcze, to znam się na rzeczy. Wysłałem prośbę o zamówienie konkretnego modelu i w zamian otrzymałem nie tylko fakturę na produkt, ale także bardzo ciekawe propozycje uzupełniające mój model. Jak to mówią - człowiek uczy się przez całe życie. Jestem przekonany, że nie tylko ja pozytywnie zaskoczyłem się kompetencjami pracownika firmy Twoje Ciepło.

    Krzysztof Możdżan

    Klient

    Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadźwon do nas!

    Chętnie pomożemy, doradzimy jaki rodzaj produktu będzie dla Ciebie najlepszy! Nie zastanawiaj się tylko zapytaj o opinię profesjonalistów z dziedziny ciepła!